מהו אימון אישי?

אימון אישי  מתמקד במקום שאתה נמצא בו ועוזר לך להתקדם למציאות מיטבית יותר!

התמקדות בעקביות, במה שאתה רוצה ואיך להגיע לשם, על אף המכשולים הקיימים ואלו שיהיו בדרך . 

איך? דרך יצירת פתרונות תוך גיבוש חשיבה יצירתית!

באמצעות התהליך האימוני תוכל להגדיר מטרות ולהשיג תוצאות אישיות ו/או עסקיות המשקפות את הערכים, החזון, הייעוד והתרומה הייחודית שלך לסביבתך. התהליך האימוני מבוסס על הגישה האדלריאנית: 

אימון אדלריאני הינו אימון המבוסס על התיאורה הפסיכולוגית- פילוסופית- חברתית של אלפרד אדלר.
אלפרד אדלר (1870-1937) פיתח את הפסיכולוגיה האינדיבידואלית, הפסיכולוגיה של האדם השלם, ההוליסטי. זו גישה פסיכולוגית חיובית, הומניסטית, קוגניטיבית וחברתית.
אדלר האמין שלאדם יש חופש בחירה, ומתוך כך, הוא אחראי על האופן בו הוא יוצר את עצמו ואת מערכות היחסים בחייו. השקפה זו ממקמת את אדלר במרכז הגישה הסובייקטיבית בפסיכולוגיה, גישה אשר מתמקדת בגורמים הפנימיים של התנהגות האדם: ערכים, אמונות, עמדות, מטרות, אינטרסים, משמעות אישית, תפיסת מציאות ושאיפה להגשמה עצמית.
הפסיכולוגיה האינדיווידואלית יצרה שיטות התערבות ייחודיות קיצרות מועד וממוקדות : הדרכה, ייעוץ, אימון וטיפול. שיטת האימון האדלריאנית מאפשרת למתאמן לפעול באומץ על מנת להגשים את מטרותיו.
על פי אדלר, ערכים כמו שוויון ערך, כבוד הדדי, אמונה בעצמי ובזולת, תרומה ומועילות, עידוד, התמקדות בחיובי ושיתוף פעולה, הינם עקרונות שהגשמתם ויישומם מאפשרים, בטווח הארוך, להרגיש שביעות רצון בשלושה מעגלי החיים: עבודה, משפחה וחברה.

כמאמנת בשיטת אימון אדלריאני  אני עובדת איתך אחד על אחד, במטרה לבנות לך תוכנית ייחודית להשגת היעדים האישיים שלך. לאורך יחסי האימון בינינו יישאלו על ידי שאלות עוצמתיות שיסייעו לך לגשת למידע, לכישרונות הטבועים בך, לרגשות ולעצמי הטוב ביותר שלך. עם זאת, תזכה לתמיכה, אובייקטיביות, אנרגיה, חשיבה חיובית וכלים כדי להתחיל לנקוט במהלכים ובכך להבטיח את האחריות להשגת תוצאות מיטביות עבורך. אני מאמינה בך שאתה המומחה לחייך ושעליך לגלות בתוכך את התשובות הנכונות לך דרך תהליך מובנה שבהחלט יוכל לסייע לך. 

מה האימון יאפשר לך ?

  • להתחבר לערכים האישיים ולערכים אוניברסאליים שלך.
  • להגדיר לעצמך חזון ומטרות אישיות לטווח קצר ולטווח ארוך.
  • לגלות ולבטא את היצירתיות והייחודיות שבך.
  • להתחבר לכוחות והיכולות הטמונים בך.
  • להפיק תוצאות בזמן קצר.
  • להגשים את הייעוד האישי שלך.

איך זה עובד?

האופן בו אתה חושב בצורה עמוקה משפיע על רגשותיך, למידה של חשיבה שונה תוכל לאפשר לך להרגיש ולפעול אחרת. דרך האימון האישי יתאפשר לך לחזק דפוסים וקשרים מסוימים במוח, ובכך להקל על יצירת הרגלים חדשים שיסללו דרכך לתחושת מיצוי והגשמה בכל תחום עליו תבחר להתאמן. 

למי מתאים אימון אישי המבוסס על הגישה האדלריאנית ?

  • אם אתה מאמין שיש לך מידה רבה של חופש בחירה .
  • אם אתה מאמין בתפישת עולם עם אחריות חברתית .
  • אם מתאים לך גישת התערבות ממוקדת ואפקטיבית .

משך התהליך האימון :

8 עד 12 מפגשים. במידת הצורך ניתן להאריך.

כלים המשולבים באימון בהתאם לצורך ועניין המתאמן : 

הקניית כלים רוחניים כגון דמיון מודרך, נשימות מדיטטיביות, תטא הילינג ועוד על מנת להתמודד עם מצבי חרדה , שחרור והפגת לחצים.

משך כל פגישה:

60 דקות, למעט פגישת היכרות וסיום תהליך שהינן במשך 90  דקות כל פגישה.

למידע נוסף אני מזמינה אותך למלא הטופס / לשוחח איתי ישירות בטל' נייד 052-3992264

דגנית מנצור